Belediyeler

Kaymakamımız Sayın Mehmet Miraç TOPALOĞLU başkanlığında haftalık …

Kaymakamımız Sayın Mehmet Miraç TOPALOĞLU başkanlığında haftalık asayiş koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya Yazı İşleri Müdürü İbrahim ÖZAYDIN, İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Murat ÇAKIR, İlçe Emniyet Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürümüz Ahmet Sadık SEMERCİ, İlçe Sağlık Müdürü Mücahit PEHLİVAN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü ve Vefa Dostluk Grubu Koordinatörü İbrahim KUMCU katıldı.
Ülke gündemindeki Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele, İlçe Mülki sınırlarının güvenlik, asayiş ve huzurunu kontrol ve teminat altına alınması ve Sosyal devlet olmanın vermiş olduğu sorumlulukları yerine getirmeye engel teşkil etmemektir.
Bu konuda kıymetli Sağlık personelimiz ile Jandarma ve Emniyet personelimizin mesai mefhumu gözetmeyişi, önleyici ve engelleyici tedbirlerimize yüksek ahlak ve görev bilinci ile hassasiyet göstermesi, Vatandaşlarımızın konuya yaklaşımdaki duyarlılığı ile İlçemiz bu sıkıntıyı herhangi bir kayıp vermeden atlatacaktır, temennimiz budur.
Hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden daha güçlü değildir. Her hastalık gibi bu virüse karşı da kurumlar ve bireyler olarak göstereceğimiz dikkat ve alacağımız tedbirler en etkili korunma yöntemi olacaktır. Ancak bu süreci hep birlikte başarıyla atlatmak için özellikle risk grubundaki vatandaşlarımızdan acil olmadıkça evde kalmalarını rica ediyoruz. Ayrıca 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan; İçişleri Bakanlığının ilgili genelgesi ve Hıfzıssıhha kararlarına istinaden sokağa çıkması kısıtlanan vatandaşlarımızdan evde kalmaları konusundaki ricamızı ısrarla yineliyoruz.
Tüm çalışmalarımız, vatandaşlarımıza çok daha huzurlu bir yaşam alanı sağlayabilmek içindir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.Okumuş olduğunuz bu haber Çay Kaymakamlığı sayfasından alınmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu