Türkiye

İzmit’te Muharip Gaziler’e ziyaret

Kocaeli’de İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şubesi’ne bayram ziyareti gerçekleştirdi.

KOCAELİ (İGFA) – Kentin her noktasına dokunmayı kendine vazife edinen İzmit Belediyesi, bu topraklar için cephede mücadele eden gazilerini de bir kez daha unutmayarak Kurban Bayramı öncesinde ziyaret etti.

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Yenidoğan Mehmet Ali Kağıtçı Sokak’ta bulunan Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şubesi’ne giderek gazilerle bir araya geldi. 

Ziyarette İzmit Belediyesi yöneticilerini Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Nurettin Recep Sağlık ile birlikte Başkan Yardımcısı Ali Paşa Ay, yönetim kurulu üyesi Cemil Toptimur ve Kore gazisi Kamil Başer karşıladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Emirşah Torun ve Cem Şakoğlu, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamını ve bayram tebriklerini iletirken Başkan Sağlık’ta nazik ziyaretleri için İzmit Belediyesi yetkililerine ve selamlarını ileten Başkan Hürriyet’e teşekkür etti. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu