Belediyeler

İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Gerçekleşti

Cumhuriyet meydanında gerçekleşen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz ve okul müdürlerinin katılımlarıyla çelenk sunma töreniyle başladı.

Çelenk sunma töreninin ardından Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, Kredi Yurtlar Kurumu Konferans Salonunda Mithatpaşa Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına katıldı.

Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Mithatpaşa Ortaokulu öğretmenlerinden Veysel Akdeniz günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla başlayan kutlama programı, en genç ve emekli öğretmenlerin konuşmalarıyla devam etti.
Ardından Mithatpaşa Ortaokulu öğretmeni Reyhan Çınar önderliğinde öğrencilerin hazırlamış olduğu ‘Benim Adım Öğretmen’ adlı gösteri ve ‘Ben Öğretmenim’ adlı oratoryo gösterisi sergilendi.

Adaylığı kaldırılan öğretmenlerimizin Öğretmenlik Meslek Yemin Töreninin ardından düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödüllerinin verilmesi ile kutlama programı son buldu.

Programın ardından Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu programın hazırlanmasında emeği geçen Öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kredi Yurtlar Kurumu Konferans Salonundaki 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına Kaymakamımız Osman Bilici, Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz, İlçe Emniyet Müdürümüz Erdal Yanık, İlçe Jandarma Komutanımız Mehmet Teberci diğer kurum amirleri, STK temsilcileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu