Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Sinanpaşa İlçesi Güney Kasabasında Güney İlkokulu ile Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu’muzda Düzenlenen “Mutluluk Kervanı” Projesi Etkinliklerine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Sinanpaşa İlçesi Güney Kasabasında Güney İlkokulu ile Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu’muzda Düzenlenen “Mutluluk Kervanı” Projesi Etkinliklerine Katıldı…

Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı himayelerinde başlatılan “Mutluluk Kervanı” projesi ilçe ilçe, köy köy gezmeye devam ederek çocuklarımızın bilişsel, duyusal ve motor becerilerinin gözlemlenmesini amaçlamaktadır. 
 Sinanpaşa ilçesi Güney Kasabasında Güney İlkokulu ile Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Sinanpaşa Kaymakam V. Harun Reşit Han, İl Jandarma Komutanı J. Albay Tolga Yağan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, il ve ilçe protokol üyeleri ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez, Sinanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdür V. İbrahim Emre, idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çok sayıda öğrencimiz katıldı.
Çocuklarımızı eğlendirirken eğiten “Mutluluk Kervanı” projesinde öğrencilerimiz Mobil Kendin Yap Atölyesi’nde robotik kodlama ve ahşap yakma etkinliklerine, resim, ebru ve müzik atölyelerine, rehberlik hizmetleri ve düzenlenen diğer farklı etkinliklere katılarak eğlenceli vakit geçirdiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci: ” Bizlerin öncelikli amacı her zaman için çocuklarımızdır.  Çocuklarımızı eğlendirirken eğiten “Mutluluk Kervanı”  projesinin ilimizde gerçekleştirilmesini sağlayan Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na, Sinanpaşa Kaymakam V. Harun Reşit Han’ a, Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ‘na ve vermiş oldukları desteklerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu