Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci’ nin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci’ nin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı…

Büyük bir heyecan ve umut ile başladığımız 2023-2024 eğitim öğretim yılını başarılarımıza yenilerini ekleyerek bitirmenin huzur ve gururunu yaşıyoruz. Yeryüzünde bizden sonraya bırakabileceğimiz en etkili mirasımız elbette ki evlatlarımızdır. Onların en iyi şekilde yetiştirilmesi ve hayata kazandırılması amacıyla çıktığımız bu yolda onlarla birlikte yürümek ve hayatlarına dokunmak en büyük hedefimizdir. Bu eğitim öğretim yılında da gerek okullarımızda gerekse okul dışı faaliyetlerimizde tüm eğitim camiası olarak bizler, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz hepimiz geleceğimizin teminatı çocuklarımız için çalıştık ve çabaladık. Bu çalışmalarımızın neticesini de ilerleyen zamanlarda göreceğimize inanıyorum.
14 Haziran Cuma günü 141.768 öğrencimizin karnelerini aldığı bir tatil dönemine giriyoruz. Uzun ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılını daha bitirirken okullarımızın neşe kaynağı olan öğrencilerimize yaz tatillerini dinlenip, eğlenerek ve farklı sportif, kültürel, fiziksel ve bilişsel aktivitelerle dolu dolu geçirmelerini tavsiye ediyorum. Kıymetli evlatlarım hepinizi sevgiyle kucaklıyor, güzel yüreklerinizden öpüyorum.
Vefakâr öğretmenlerimiz yetiştirdiğiniz pırıl pırıl bir nesil var. Sizler eğitimin temel unsuru olarak ellerinizdeki hamuru en mükemmel şekilde işleyerek şekillendiriyorsunuz ve topluma armağan ediyorsunuz. Eğitim öğretim yılı boyunca güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür eder iyi tatiller dilerim.  
Öğrencilerimizin gönülleriyle geçirecekleri bir tatil olması temennisi ile eğitimin her kademesinde bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı olmak üzere İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimize, okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, okul ve kurum personellerimize, velilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu