Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL ve Ortaöğretimde Sorumlu Şube Müdürümüz Hayati DUMAN, Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürümüz Sezai KEKLİCEK ile birlikte Emirdağ İlçemizi ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan EMEKSİZ ile birlikte Emirdağ Kaymakamı Sayın Osman BİLİCİ’yi ziyaret ederek ilçemizin eğitim durumu hakkında görüş alış verişinde bulundu.
Ardından Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçerek Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan EMEKSİZ ve Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Veli KÖKSOY ‘dan ilçelerimizdeki okullarımız hakkında bilgi aldı. Daha sonra Emirdağ Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda Emirdağ ve Bayat İlçeleri Okul ve Kurum müdürleriyle bir araya gelerek Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Değerlendirme Toplantısında ilçelerimizin eğitim öğretim faaliyetleri ve yapılan projeleri hakkında bilgi aldı.
Ziyaret İl Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ ‘nin, Emirdağ Kaymakamı Sayın Osman BİLİCİ’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, Şube Müdürlerimize ve Okul İdarecilerimize nezaketlerinden dolayı  teşekkür etmesi ve toplu fotoğraf çekinilmesi ile sona erdi.
          

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu