Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Erasmus+ Akreditasyon ve e-Twinning Kapanış Toplantısı’na Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Erasmus+ Akreditasyon ve e-Twinning Kapanış Toplantısı’na Katıldı…

Erasmus+ Akreditasyon ve e-Twinning Kapanış Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcılarımız Mevlüt Çınar, Musa Dinçgez, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile Müdürlüğümüz Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Müdürlüğümüze ait 2021-2024 yıllarını kapsayan konsorsiyum üyesi okullarımızın ve kuruluşlarımızın hareketlilikleri, konferans salonumuzda gerçekleştirilen Erasmus+ Akreditasyon ve e-Twinning Kapanış Toplantısı’nda tanıtıldı.
2023-2024 Erasmus+ Akreditasyon hareketlilik planlarının katılımcılara sunulduğu toplantıda 2022 yılı Erasmus+ Akreditasyon kapsamındaki katılımcılar yurt dışı hareketliliklerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine olan katkılarını meslektaşlarıyla paylaştılar.
Toplantıda, 2023-2024 eğitim öğretim yılında ilimizde gerçekleştirilen e-Twinning Çalışmaları ve ilimizdeki öğretmenlerimizin 2024 yılı e-Twinning Kalite Etiketi başvuruları için hazırladığı yeni projeler programa katılan öğretmenlerimize tanıtıldı. 2023 yılında e-Twinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenlerimize Kalite Etiketleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt Çınar ve Musa Dinçgez tarafından takdim edildi.
Ayrıca, e-Twinning projeleriyle ilimizi 14. e-Twinning Ulusal Konferansı ve e-Twinning Temel Eğitim Çalıştayı’nda temsil eden öğretmenlerimize İl Müdürümüz Miraç Sünnetci tarafından Teşekkür Belgeleri takdim edildi.
Program, toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu