Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, Dünya 1. si olan Afyonkarahisar Dumlupınar BİLSEM ROBİLSA Takımını Makamında Kabul Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, Dünya 1. si olan Afyonkarahisar Dumlupınar BİLSEM ROBİLSA Takımını Makamında Kabul Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, 04 – 06 Kasım 2022 tarihleri arasında 16 ülkenin katıldığı, Romanya’nın başkenti Bükreş’te yapılan özel International UPB Robofest Robochallenge Air Race’de Dünya 1. si olan Afyonkarahisar Dumlupınar BİLSEM ROBİLSA Takımını kabul etti.
Ziyarette, Özel Eğitim ve Rehberlik Şube Müdürümüz Betül ERSÖZ ÖZCAN,  Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hakan GÜMÜŞ,   Müdür Yardımcısı İdris ÖZEK, Danışman Öğretmenlerimiz Savaş ÖZBEY, Hidayet KILCAN ve Takım Üyesi Öğrencilerimiz Egemen BOZCA, Yüksel YURTBAHAR, Zeynep Sezin TÜMER ve Berra PAMUK yer aldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç SÜNNETCİ, öğrencilerimiz ile sohbet edip, projelerini dinleyerek projeleri hakkında bilgi aldı. Öğrencilerimizin başarılarının devamını dileyerek her zaman destekçileri olacaklarını söyledi. Bu başarıda emeği olan  idareci ve öğretmenlerimize ise çalışmaları için teşekkür etti.
Ziyaret öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektirilmesi ve öğrencilerimize hediyelerinin takdim edilmesi ile sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu