Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, “19 Mayıs Şöleni” Açılış Programına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, “19 Mayıs Şöleni” Açılış Programına Katıldı…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ekinlikleri kapsamında Müdürlüğümüz ve Watermall İşletmesi arasında düzenlenen “19 Mayıs Şöleni-Okul Konserleri ve Güzel Sanatlar Lisesi Resim Sergisi” açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez, Şube Müdürlerimiz Mustafa Günay ve Hayati Duman ile birlikte işletme yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.
3 gün sürecek etkinliklere ev sahipliği yapacak olan alış veriş merkezinde Güzel Sanatlar Lisemizin Açılış Konseri ile birlikte Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Akabinde öğrencilerimizden oluşan müzik gruplarımızın sergileyecekleri canlı performanslar ve halk oyunları gösterileri ile etkinlik bugün ve yarın da devam edecektir.
Açılış töreninde konuşan İl Müdürümüz Miraç Sünnetci, ” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı adına yaraşır coşkuyla kutlamak, gençlerimizin sergiledikleri sanat ve müzik etkinlikleri aracılığıyla her yaştan dinleyici ve izleyici ile buluşturmak amacıyla Müdürlüğümüz ve Watermall işletmesi arasında düzenlediğimiz “”19 Mayıs Şöleni-Okul Konserleri ve Güzel Sanatlar Lisesimizin Resim Sergisi açılışını gerçekleştirdik. Birbirinden yetenekli gençlerimizin hazırladıkları konsere eşlik ederken kalemleri ve boyalarıyla hayatı faklı bir pencereden bizlere gösteren Güzel Sanatlar Lisemizin resim sergisini ziyaret ettik. Sizleri yeteneklerinizi geliştirmiş ve hayallerinizin peşinde koşuyor görmek bizlerin yaptığı bu kutsal görevin doğruluğunu ve amacımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşamamızı sağlıyor.
Öncelikle bu etkinlik alanını bizlere sağlayan ve destek veren Watermall İşletmesine şükranlarımızı sunuyor, birbirinden kıymetli öğrencilerimizin hazırlamış oldukları bu etkinliklerin gerçekleşmesinde bizlere yardımcı olan tüm idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu