Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor…
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ataköy İlkokulu, Ataköy Ortaokulu, Kocatepe İlkokulu ve Kocatepe Ortaokulu’nu ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılı için yapılan çalışmalar hakkında okul müdürlerimizden bilgi aldı. 

Okullara yaptığı ziyaretler esnasında okul müdürlerinden Covid-19 salgınına yönelik alınan tedbirler, öğrenci sayısı, okulun fiziksel durumu ve okul güvenliği hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN daha sonra sınıfları ziyaret etti. Okul ziyaretlerinde öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğrencilerimizin heyecanına ortak olup öğrencilerimize Covid-19 salgınına yönelik alınan tedbirlere hep birlikte riayet etmemiz gerektiğini söyledi.
Daha sonra öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz, eğitimcilerin sorun ve taleplerini dinledi.
Ziyaretler sırasında yaptığı açıklamalarında okullardaki eğitim faaliyetlerini yerinde görmek varsa sorun ya da ihtiyaçları tespit etmek amacıyla ziyaretler gerçekleştirdiğini söyledi.
Milli Eğitim müdürümüz okullarımıza Eğitim Öğretim yılının hayırlı, sağlıklı ve huzur içinde geçmesi dilekleri ile ziyaret son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu