Belediyeler

Her zaman Serkan Koyuncu başkanımızın yanındayım

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Başkan Zeybek’i belediye binası önünde çiçeklerle karşıladı. Ziyarete AK Parti İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, Davulga Belediye Başkanı Ergün Erdik, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Çakallı ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti söyleyen Başkan Koyuncu, kadim şehrimiz ile alakalı istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Koyuncu, “Belediye başkanımız Mehmet Zeybek’in daima desteğini hissettik. Milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın ve il başkanımızın destekleriyle inşallah Emirdağ ilçemize en güzel hizmeti yapmaya çalışmaktayız” dedi.

“Her zaman Serkan Koyuncu başkanımızın yanındayım”
Başkan Zeybek, Koyuncu’nun çalışmalarını yakinen takip ettiğini dile getirdi. Başkan Koyunca’ya her çeşit desteğe hazır olduklarını vurgulayan Zeybek, “Başkanımız Gönül Belediyeciliği ilkesi ile güzel hizmetlere imza atıyor. Emirdağ ilçemizin gelişmesi ve değişimi için projelerini hayata geçiriyor. Kendisine başarılar diliyoruz. Her zaman Serkan Koyuncu başkanımızın yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi. Ziyaretin sonunda Koyuncu, Zeybek’e günün anısına hediye takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu