Belediyeler

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İlçemizdeki Üniversite Öğrencileriyle Biraraya Geldi

Emirdağ’ı ziyaret eden Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu ile birlikte ilçemizde eğitim gören üniversite öğrencileriyle biraraya geldi.

Çarşı Camii’nde kılınan sabah namazının ardından Kredi Yurtlar Kurumunda gençlerle kahvaltı yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu gençleri hem ahlaki anlamında hem de ülkenin birliği ve beraberliği açısından bu tür faaliyetlerle bir araya getirmenin önemli olduğunu ifade ederek programı gerçekleştirenlere ve katılım sağlayan gençlere teşekkür etti.

Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, gençlerin milli birlik, beraberlik ve manevi duygularını canlı tutmak amacıyla bu tür organizasyonların önemli olduğunu ifade ederek: “Şahsım olarak her zaman ülkemizin geleceği olan yeni nesillere büyük önem veriyorum. Bugün de güne başlarken sevgili gençlerimizle birlikte sabah namazını eda ederek kahvaltı yaptık. Günün enerjisini gençlerimizden aldık. Onlarla bir arada olmaktan hem mutluluk duydum hem de keyif aldım. Katılım sağlayan gençlerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Program kurum bilgilerinin değerlendirilmesi sonrası, ilçemizde gerçekleştirilmesi planlanan spor faaliyetleri toplantısının ardından sona erdi.

Programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, İlçe Müftümüz Vahit Demiral, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürümüz Muhterem Göçmen ve çok sayıda üniversite öğrencimiz katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu