Afyon Haber

GENÇLERİN İNTERNETİ ZEYBEK BAŞKAN´DAN

GENÇLERN NTERNET ZEYBEK BAKAN’DAN

            Her zaman gençlerle bir arada olan ve gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Afyonkarahisar Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, örnek bir çalmaya daha imza atyor. çerisinde hediye internet yüklü kartvizitler hazrlayan Zeybek Bakan, talep eden gençlere ücretsiz internet hediye edecek.

         Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatyla gençlere yönelik özel bir proje daha hayata geçti.  Her frsatta gençlerle bir araya gelmeye özen gösteren ve gençlere yönelik projelere arlk veren Afyonkarahisar Belediyesi bu kez koronavirüs tedbirleri kapsamnda evlerinde kalan ve sosyal medyada daha fazla vakit geçiren gençler için ücretsiz internet datacak. 
KARTVZTLER ZEYBEK BAKAN’DAN

Gençler için internet yüklü kartvizit hazrlayan Afyonkarahisar Belediyesi, gençlerin yüzünü güldürecek. Özellikle pandemi döneminde evde kalmak zorunda olan ve daha fazla sosyal medyada vakit geçirmek durumunda kalan gençlere ücretsiz internet paketi hediye edilecek. Talep eden gençlerin hepsine ayrm yapmadan datlacak olan internetleri Belediye Bakan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, sokakta karlat gençlere de hediye edecek.
“GÜLE GÜLE KULLANIN”
          Gençlere seslenen ve sokakta karlatklarnda kendisinden internet yüklü kartvizit istemeyi unutmamalarn belirten Zeybek Bakan “Gençleri önemsiyor ve deer veriyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken gençlerin taleplerini ve beklentilerini dikkate almaya özen gösteriyoruz. Bir belediye bakan ve abileri, arkadalar olarak gençlerle her zaman bir arada olmaya gayret ediyorum. Koronavirüs tedbirleri kapsamnda evlerinde kalan gençlerimiz daha fazla sosyal medyada vakit geçirdikleri için onlara destek olmak ve internet destei vermek istedik. Beni gördüünüz yerde kartvizit istemekten çekinmeyin. Hediye internetleri güle güle kullann.” diye konutu.
NASIL KULLANILIYOR?

Gençler ücretsiz internetleri kartvizitin arkasnda yer alan karekodu okutarak kullanabilecek. Kartvizitin arkasnda bulunan ifreyi www.afyon.bel.tr adresinde çkan ekrana girerek kiisel bilgileriyle kaydolarak interneti telefon hatlarna yükleyebilecekler.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu