Borsa

Gazi MTAL’den, deprem bölgesine temizlik malzemesi

Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile TOBB ETÜ tarafından 2019 yılında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında çalışmalarını sürdüren Gazi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, deprem bölgesinin ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvadı. Protokol Yürütme Kurulu Başkanlığı’nı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in sürdürdüğü Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, depremzede vatandaşlarımız için ürettiği susuz el temizleme jelinin yanı sıra yine okulda üretilen sabun, çamaşır suyu ve yüzey temizleyici gibi ürünlerin bulunduğu 2 tonu aşkın temizlik malzemesini deprem bölgesine gönderdi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez ve Şube Müdürü Mustafa Günay, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Mehmet İvecen ile öğretmenlerden üretim hakkında bilgi aldı. 

Gazi MTAL’in, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza gönderilmek üzere Milli Eğitim Bakanlığı eşgüdümünde dezenfektan üretimi için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi. 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu