Türkiye

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Kilis’te

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Kurban Bayramı vesilesiyle Kilis’te bir dizi ziyarette bulundu.

KİLİS (İGFA) – Ziyaret süresince kendisine Kilis Valisi Recep Soytürk, Özel Harekât Başkanı Selami Türker, Kilis İl Emniyet Müdürü Ahmet Kurt ve İnşaat Emlak Daire Başkanı Ahmet Nehar Poçan eşlik etti.

Beraberindeki heyet ile birlikte ilk olarak Esentepe Polis Merkezi Amirliğini ziyaret eden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, personel ile sohbet ederek Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Ardından Söğütlüdere Uygulama Noktasına geçen Aktaş, görevli personelimiz ve vatandaşlarımız ile bayramlaşarak denetimlere katıldı. Vatandaşlarımızı alınan trafik tedbirleri konusunda bilgilendirdi ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Kilis’te gerçekleştirdiği bayram ziyaretleri kapsamında Öncüpınar Özel Harekât Karargâhı ve Şehit Polis Memuru Ömer Faruk Sayıl Karargah binasında özel harekat personelimizle bir araya geldi.

Terörle mücadelemizin başkahramanları özel harekât personelimizin Kurban Bayramı’nı tebrik eden Aktaş, terörle mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, ziyaret kapsamında Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü de ziyaret ederek çevik kuvvet personelimizle bir araya geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu