Türkiye

Emekli Albay’a hassasiyet ve özveri plaketi

Ankara’da Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı’nda yangın çıkarmaya çalışan şahsı yakalayan Emekli Alb. Mehmet Bilgiç’e plaket takdim edildi.

ANKARA (İGFA) – Ankara Polatlı’daki Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı’nda yangın çıkarma teşebbüsünde bulunan şahsa müdahale ederek yakalanmasını sağlayan Emekli Jandarma Albay Mehmet Bilgiç, Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı’nda ağırlandı. Emekli Jandarma Albay’a plaket ve hediye takdim edildi.

Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yangına ilk müdahalede büyük çaba gösteren Emekli Albay Mehmet Bilgiç’e teşekkür ediyor, hassasiyeti ve özverisinden dolayı kendisini selamlıyoruz” ifadelerini kullandı.

1⃣ Polatlı’daki Topçu ve Füze Okulu Komutanlığında yangın çıkarma teşebbüsünde bulunan şahsa müdahale ederek yakalanmasını sağlayan Emekli Jandarma Albay Mehmet Bilgiç, Topçu ve Füze Okulu K.lığımızda ağırlanarak kendisine plaket ve hediye takdim edildi. https://t.co/ryfU4bq9xE pic.twitter.com/CQPUI9or1r— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) July 31, 2021

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu