Türkiye

Bursa Mudanya’dan yangın bölgeleri için yardım kampanyası

Yurt genelinde çıkan orman yangınlarını kontrol alma noktasında çalışmaların sürdüğü bölgelerde yaraları sarmak adına Bursa’nın Mudanya ilçesinden de yardımlaşma ve dayanışma kampanyası başlatıldı.

BURSA (İGFA) – Bursa’da Mudanya Belediyesi, Mudanya Kent Konseyi ve Zeytin Dalı ekibi ile birlikte Antalya, Adana, Muğla, Osmaniye, Mersin, Kocaeli, Bodrum, Marmaris, Manavgat, Kayseri ve Kütahya’ya ulaştırılmak üzere ortaklaşa kampanya başlattı.

“Acımız dinmese de hafifletmek elimizde” diyerek kampanyayı sosyal medya hesaplarından paylaştı belediye yönetimi, vatandaşların; bebek maması, bebek bezi, dezenfektan ürünleri, kuru gıda, temizlik malzemeleri ve kullanılmamış kıyafetleri 3 Ağustos’a kadar 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Mudanya Belediyesi Zeytin Dalı veya Mudanya Kent Konseyi binalarına teslim edebileceklerini duyurdu.

Acımız dinmese de hafifletmek elimizde… Vereceğiniz her destek yarınlara umut olsun. Gelin, yangın bölgelerindeki kardeşlerimizin yaralarını saralım. Bu zor günleri de dayanışmayla, yardımlaşmayla hep birlikte aşalım. #YaralariSariyoruz pic.twitter.com/T7BzZIwIPW— Mudanya Belediyesi (@MudanyaBel) July 30, 2021

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu