Türkiye

Bursa Açıkhava’da komedi akşamı

Başrollerini Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu ve Volkan Aktan’ın paylaştığı “Ölü’n bizi ayırana dek” adlı oyun Bursalı sanatseverle buluşuyor.

BURSA (İGFA) – Tüm dünyayı saran pandemi nedeniyle ara verilen açık hava programları önlemlerin azaltılması ile birlikte yeniden hız kazandı. Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda geçtiğimiz günlerde başlayan konser trafiği şimdi de eğlenceli bir tiyatro oyunu ile devam ediyor. “Ölü’ün bizi ayırana dek” oyunda ünlü oyuncular Hakan Yılmaz’ın “Serdar” Ebru Cündübeyoğlu’nun ise “Cansu” karakterine can verdiği tiyatro yaklaşık 2 saat boyunca Bursalı izleyenlere keyifli saatler yaşatacak.

Oyunda; Cansu ve Serdar karakteri ilk anda mutsuz gibi gördükleri yılların ardından boşanmaya karar vermiş bir çift olarak sahneye çıkıyor. Verdikleri boşanma partisinin ertesi günü son celsede dava karara bağlanacak ve bu evlilik bitecektir. Birçok sürpriz sahnenin yer aldığı oyun zekice yazılmış esprilerle süslü keyifli sahneleri ile izleyenleri kahkahaya boğacak. Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda  2 Ağustos akşamı Bursalılarla buluşacak olan oyun saat 21.00’de başlayacak. Oyunun bilet fiyatları ise 70, 85 ve 100 lira olarak satışa sunuldu. Biletler ise Biletix ve oyun akşamı Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu gişesinden temin edilebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu