Ege Bölge

Boksör Havva Nur Şeker Avrupa yolcusu

Şubat ayında Adana’da düzenlenen Genç Kadınlar Ferdi Boks müsabakasında Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü temsilen müsabakaya çıkan ve 66 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Niğde’nin gururu Havva Nur Şeker Gençler Avrupa Şampiyonası için Bulgaristan’a gidiyor.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Kastamonu Kadı Dağında bulunan Kamp Eğitim Merkezine giden Şeker ve antrenörü ülkeyi ve Niğde’yi Bulgaristan’da en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Bulgaristan Sofia da 11 Nisanda gerçekleşecek olan Şampiyonaya 36 ülke katılacak. Havva Nur Şeker ‘in Antrenörü Abdurrahman Özben “Bizler herşeyden önce Türkiye ‘yi orada temsil etmekten büyük gurur ve onur duyuyoruz. Her şampiyonaya büyük azim ve gayretle çalıştığımız gibi bu şampiyonada da Ülkemizi ve Niğdemizi en iyi şekilde temsil edecek, bayrağımızı göndere çektirerek, istiklal marşımızı okutacağız inşallah. Ben bu vesile ile Havvamızın ve tüm sporcularımızın sonuna kadar arkasında olan, sporcularımıza ağabeylik yapan İl Müdürüm Sn. İlker Ötgünlü ‘ye teşekkür ediyorum. Tüm Niğdemizden ve Ülkemizden dua ve destek bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu