Afyon Haber

BELEDİYEDEN AKUT´A DESTEK

BELEDYEDEN AKUT’A DESTEK

        Afyonkarahisar Belediyesi tarafndan Mülkiyeti Maliye Hazinesine ait, Belediyemize tahsisli Kocatepe Asri Mezarlk yannda bulunan alan, Arama Kurtarma Derneine (AKUT) tahsis edildi.

         Tahsis sözlemesine ilikin protokol, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ile Arama Kurtarma Dernei Yönetim Kurulu Bakan Recep alc ve AKUT Afyonkarahisar ekip Lideri Mitat ener arasnda imzaland. Arama Kurtarma Dernei Yönetim Kurulu Bakan Recep alc, desteklerinden dolay Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür etti.

         Kendilerine tahsis edilen alanda AKUT Afyonkarahisar ekibinin eitim ve organizasyon çalmalarn daha çok gelitirme frsat bulacaklarn söyleyen Recep alc, Afyonkarahisarllar’a ve ülkemize gönüllülük esasna bal olarak en iyi ekilde hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

        AKUT’tan kendilerine böyle bir talep geldiinde hiç düünmeden yer tahsisi için gerekli hazrlklar yaptklarn ifade eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ise “AKUT Afyonkarahisar ekibinden böyle bir talep geldiinde düünmeden yardmc olalm dedik. Amacmz gönüllülük esasna bal ekibin daha ferah ortamda eitim ve uygulamalarna vesile olmak. Kendilerine kazasz belasz çalmalar diliyorum” dedi.

        Ziyarete Arama Kurtarma Dernei Yönetim Kurulu Bakan Recep alc ve AKUT Afyonkarahisar Ekip Lideri Mitat ener’in yan sra Ekip Lider Yardmcs ve Eitim Bölüm Sorumlusu Yüsra Naz Balamut, Ekip Lider Yardmcs ve K Bölüm Sorumlusu Sinan Kazm Erçolak, Kurumsal letiim Bölüm Sorumlusu ve Basn likileri Birim Sorumlusu Öznur Krman, Bilgi Teknolojileri Birimi ve Sosyal Medya Birim Sorumlusu Mehmet Bülent Uurluolu katld.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu