Belediyeler

Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’nun Yeni Yıl Mesajı

Bir yılı daha geride bıraktıklarını ve yeni bir yıla girmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Koyuncu mesajında şu ifadelere yer verdi.
Saygıdeğer Hemşerilerim;
Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla koca bir yılı daha geride bıraktık. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Yeni yıl, bize umutlu başlangıçlar ve geride bıraktığımız yılın muhasebesini yapma imkânını sunuyor. 2022’ye hangi projelere başlangıç yaptık? 2023’te gerçekleştireceğimiz projeler nelerdir? Kadim şehrimizi yeni yılda daha modern, daha güçlü bir yer haline getirmek için; vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek, güvenlerine layık olmak için neler yapacağız? Bu gibi sorularla yol haritamızı çıkarıyoruz.
Çıkardığımız yol haritası doğrultusunda yeni yılda da Emirdağ Belediyesi ailesi olarak, sizlerden aldığımız güç ile ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Emirdağımızı layık olduğuna yakışır bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Şükürler olsun ki, 2022’ yi geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu.2023’e zinde ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz.
Yeni yılın hepimize, yuvalarımıza, şehrimize ve ülkemize esenlik, huzur ve sevinç getirmesini diliyorum.Hep birlikte, nice güzel yıllar yaşamak ümidiyle…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu