Belediyeler

Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’dan Öğretmenlerimize Anlamlı Hediye

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmayan Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’nun öğretmenlere özel hazırlattığı hediyeler ilçemizde görev yapan öğretmenlerimize takdim edildi.

Belediye personellerimiz Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’nun iyi dilek ve temennilerini öğretmenlerimize ileterek Cumhurbaşkanlığı Kültür Ödülü Sahibi Yazar Mustafa Kutlu’nun eseri ve Başkanımız Serkan Koyuncu’nun öğretmen günü için kaleme aldığı mektubun yer aldığı hediye paketini ilçemizde görev yapmakta olan tüm öğretmenlerimize dağıttı.

Mektubunda şehit öğretmenlerimize de yer veren Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu; “Çocuklarımıza bir harf öğretebilmek için yurdumuzun her köşesinde heyecanla görev yapan saygıdeğer tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sizlere değerli aileleriniz ve öğrencilerinizle birlikte esenlik ve başarı dolu bir yaşam diliyorum.
Aybüke Yalçın, Necmettin Yılmaz öğretmenlerimiz gibi, görevleri başındayken hain terör saldırıları sonucunda şehitlik mertebesine yükselmiş aziz öğretmenlerimizi de saygıyla anıyorum.
Çocuklarımızın geleceğe güven ve umutla bakmasını sağlayan kıymetli öğretmenim; öğretmenler gününüz kutlu olsun…”dedi.

Hediyelerini alan öğretmenlerimiz anlamlı hediye için Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’ya ve personellerimize teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu