Belediyeler

Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu Yangınzede Aileyi Yalnız Bırakmadı

Sabah saat 10.40 civarında Eski Kacerli Mahallesinde Hatice İnce adlı vatandaşımızın evinde elektrik tesisatından kaynaklanan bir yangın çıktı. İtfaiye ekiplerimiz gelen ihbar üzerine olay yerine giderek yangına anında müdahale etti. İtfaiye ekiplerimizin müdahalesiyle kısa sürede söndürülen yangında can kaybı yaşanmazken maddi hasar meydana geldi.

Yangın söndürme çalışmalarının ardından Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu yangında evleri hasar gören aileyi ziyaret etti. Başkanımız ziyaretinde evi hasar gören aile ile görüşerek ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Sevindirici olan tarafın olayda cana zarar gelmemesi olduğunu belirten Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, “ Eski Kacerli mahallemizde ikamet eden ve çıkan yangın sonucu evi ve eşyaları zarar gören ailemizin yanındayız. Emirdağ Belediyesi olarak ailemizin zarar gören evi için ne gerekiyorsa yapacak, iyi günde, kötü günde vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bir daha böyle acılar yaşanmaması dileğiyle, kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu