Belediyeler

Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu Öğrencilerle Birlikte ‘Buğday Tanesi’ Filmini İzledi

Kaymakamlığımız, Bera Holding Adaçal Endüstriyel Mineraller A.Ş sponsorluğunda Engelliler Haftası anısına vizyona giren ‘Buğday Tanesi’ filmini Kredi Yurtlar Kurumu Konferans Salonu’nda öğrencilerle buluşturmaya başladı.

Filmin ilk seansını Kaymakamımız Osman Bilici, Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürümüz Muhterem Göçmen öğrencilerle birlikte izledi.

Bebekken buğday tarlasında çıkan yangınla vücudunun büyük bölümü yanan ve ellerini kaybeden milletvekili Serkan Bayram’ın hayatta yaşadığı zorlukları konu alan film salondakiler tarafından büyük ilgiyle izlendi. Film sonrasında Erzincan Milletvekilimiz Serkan Bayram ile görüntülü konferans gerçekleştirildi.

Önemli olanın zihnimizdeki engellerin kaldırılması olduğunu belirten Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu; “Gerçek bir hayat hikayesini konu alan duygusal aynı zamanda azim dolu bir film izledik. Bu film sayesinde; bir engellinin hayata sıkı sıkı tutununca neler yapabileceğini, neler başarabileceğine ve diğer engellilere, çevresine nasıl yardımcı olabileceğini görmüş olduk.” ifadelerini kullanarak filmi öğrencilerimizle buluşturan Kaymakamımız Osman Bilici’ye ve Bera Holding Adaçal Endüstriyel Mineraller A.Ş yetkililerine teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu