Afyon Haber

BAŞKANIMIZ ZEYBEK MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAKANIMIZ ZEYBEK MAHALLE ZYARETLERN SÜRDÜRÜYOR

         ehrimizin her noktasn kar kar dolaan her bir vatanda ile temas bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, mahalle ziyaretlerini Orhangazi ve Erturulgazi mahalleleri ile sürdürdü.

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’i Orhangazi ve Erturulgazi mahalle ziyaretlerinde Belediye Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku, Murat Öner ve AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz ile birim müdürlerimiz elik etti.

Bakanmz Mehmet Zeybek, mahalle muhtar Nihat Aydn, mahalle esnaflar ve vatandalarla bir araya geldi. Yaplan yatrmlar incelemek ve yaplacak olan projeleri istiaresini yapmak için Orhangazi Mahallesinde inceleme yapan Zeybek Bakan, talep ve önerileri alrken, yerinde çözüm anlay dorultusunda gerekli çalmalarn balatlacan belirtti.

“TALPLER YERNDE GÖRÜP YERNDE ÇÖZÜYORUZ”

         Muhtar Nihat Aydn’n ve mahalle sakinlerinin taleplerini alan Bakanmz Mehmet Zeybek, yaplacak yatrmlar hakknda bilgiler verdi. Bakanmz Zeybek açklamasnda unlar söyledi; “Göreve geldiimiz andan itibaren her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyoruz. 52 Mahallemizin tamamn imdiye kadar ziyaret ettik, tekrar ziyaret etmeyi de sürdüreceiz. Mahalle ziyaretlerimiz, problemleri yerinde görüp çözüme kavuturma noktasnda bizlere ciddi katklar sunuyor. Yerinde incelemeler, yerinde çözümlerle hareket ederek planlamalarmz bu dorultuda yapyoruz” dedi.

“YAMUR SUYU HATTI PROJEMZ HAZIR”

Mahallenin en önemli ihtiyaçlarndan birisi olan yamur suyu hatt projesinin hazr olduunu hatrlatan Zeybek bakan, “Yamur suyu hatt konusunda projelerimiz hazr. hale süreci ardndan ilkbahar aylarnda hat döeme çalmalar balayacak. Hastane bölgesinden balayarak Karyaka Mahallesi’ne kadar yamur suyu hatt döeyerek ardndan da yol yapm çalmalarna start vereceiz. Sathi kaplama ile yollarmz daha konforlu hale getireceiz. Vatandalarmzn talep ve önerileri bizim için oldukça kymetli. Onlarla birlikte ehrimizi ina etmeye devam ediyoruz. Yeni yatrmlarmz mahallemize hayrl uurlu olsun. Emei geçenlere teekkürlerimi sunuyorum.”

          Belediyemizin yapm olduu yatrmlardan memnun olduunu belirten Muhtar Nihat Aydn, Bakanmz Mehmet Zeybek’e mahallesine verdii desteklerden dolay teekkür etti. Bakanmz Zeybek, ziyaretin ansna mahalle muhtar Aydn’a Türk Bayra ve teekkür belgesi takdim etti.

ÇALIMALARI YERNDE NCELED

          Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ve ekibi ehrimizde devam eden üst yap çalmalarn da yerinde inceledi. Erturulgazi Mahallesi’nde devam eden parke ta döeme, kaldrm ve yol yapm çalmalar hakknda bilgi ald. Fen leri Müdürlüü ekiplerine kolaylklar dileyen Bakanmz Mehmet Zeybek, çalmalarn ksa sürede tamamlanarak halkn hizmetine sunulacan belirtti.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu