Yaşam

Başarılı yapımcı Esin Yum’a Azerbaycan’dan ödül

’Türkiye Exclusive Ödülleri’ Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de sahiplerini buldu. Törende “Yılın en başarılı televizyon programı yapımcısı” ödülü Esin Yum’a takdim edildi.

AZERBAYCAN (İGFA) – İş, sanat, siyaset ve medya dünyasından alanında en başarılı isimlerin ödüle layık görüldüğü ’Türkiye Exclusive Ödülleri’ Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirildi.

Seçkin konukların ağırlandığı organizasyonun ev sahipleri Oya Ulucan ve Ayaz Mammadov yaptı. Bakü’nün önemli isimlerinin bir araya geldiği gece ödül töreninden çok Türk ve Azeri işadamlarının bir araya gelerek yeni iş ortaklıkları ve yeni girişimler için işbirliklerinin yapılmasına da vesile oldu.

Medya alanında önemli projelere imza atan başarılı yapımcı Esin Yum, törende “Yılın en başarılı program yapımcısı” ödülüne layık görüldü.

Ödül konuşmasında Türk – Azerbaycan dostluğunun önemine vurgu yapan başarılı yapımcı Esin Yum, ödüle layık görenlere teşekkürlerini iletirken, Azerbaycan’la ortak projelerde yer almak ve birlikte başarılı işlere imza atmanın önemini vurgu yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu