Türkiye

Bakan yardımcılıklarına atama kararları Resmi Gazete’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla bazı bakan yardımcılıklarına atamalar yapıldı.

ANKARA (İGFA) – Resmi Gazete’nin bugünkü mükerrer sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Fatma Öncü, Hazine ve Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Mehmet Hamdi Yıldırım atandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Fatma Öncü, Hazine ve Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcılığı’na Mehmet Hamdi Yıldırım atandı.

Bu arada Adalet Bakanlığı’nda açık bulunan adalet müfettişliklerine, Muhammed Şavkılı, Özcan Çakıroğlu ve Zafer Turan getirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda açık bulunan iş müfettişliklerine, yeterlik sınavında başarı gösteren iş müfettiş yardımcıları atandı.

Sağlık Bakanlığı’nda açık bulunan müfettişliklere, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren müfettiş yardımcıları atanırken, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda açık bulunan başmüfettişliklere, müfettişler Oğuz Açıkgöz, Abdullah Gücükturalı, Ali Aygün ve Ahmet Emre Ünlü atandı.

TÜM ATAMALARA İLİŞKİN KARARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu