Eğitim

AFYONKARAHİSAR İYİLİKTE YARIŞIYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ…

AFYONKARAHİSAR İYİLİKTE YARIŞIYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ…

Afyonkarahisar il merkezi, merkeze bağlı köy ve kasabadaki ilkokulların 4. sınıfları ile ortaokulların 5 ve 6. sınıfında eğitim gören öğrenciler için “Afyonkarahisar İyilikte Yarışıyor” adlı yarışma düzenlendi. Toplumda unutulmaya yüz tutmuş değerlerin yeni nesile aktarılması, öğrencilerin duygu ve düşüncelerini özgürce ifade etmelerinin sağlanması, toplumsal değerler konusunda kazanımlarını ve farkındalığının artırılması, gençlerin seveceği eğlenceli ve farklı aktiviteleri kullanarak iyi örneklerin toplumda çoğalmasının sağlanması ve topluma iyilik yapmayı görev olarak gören iyilik bağımlılarının yetiştirilmesi amacıyla yapılan yarışmanın ödül töreni Müdürlüğümüz Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Ödül törenine Vali Yardımcımız Mehmet Keklik, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Afyonkarahisar İyilik Hareketi Derneği Başkanı Dr. Özgür Sepin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.
Toplamda 204 videonun katıldığı yarışma; kurum ve öğrenci bazlı değerlendirmeler sonucu sistem üzerinden birbirinden bağımsız değerlendiriciler tarafından objektif olarak yapıldı. İlk yüzde yer alan öğrencilerimize “Zaman, Hep İyilikte Dursun” slagonu bulunan duvar saati hediye edilirken program esnasında yapılan çekilişle de öğrencilerimize bovling oyunu, kırtasiye çeki, futbol, voleybol, basketbol topu ile satranç takımı hediye edildi. Sürpriz ödüllerin de verildiği programda katılımcılarımız ve öğrencilerimiz ödüllerini Vali Yardımcımız Mehmet Keklik, İl Müdürümüz Miraç Sünnetci ve İyilik Hareketi Başkanı Dr. Özgür Sepin ile İl Yöneticilerimizin ellerinden aldılar.
Program, toplu hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu