Asayiş

Afyon’da Yediemin bırakılan Biçerdöveri çalmışlar ! – ASAYİŞ

Afyonkarahisar İli Sulatndağı ilçesinde kendisine yedi emin olarak teslim edilen tarım aracı olan biçerdöverin çalındığı yönünde ihbarda bulunuldu 

03.06.2020 günü saat: 09.00 sıralarında Sultandağı Üçkuyu Köyünde köy muhtarığı yapan Mustafa KARACA 29.04.2020 tarihinde kendisine yediemin olarak teslim edilen tarım aracı olan biçerdöverin çalındığı yönünde ihbarda bulunmuştur.

Sulatndağı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Sarayönü Konya ilçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte hareket edilerek bölgede yapılan araştırmalar ve alınan beyanlar doğrultusunda tır şoförü olan T.E. isimli şahsa ulaşılmış, T.E.’nin biçerdöveri E.L. isimli şahsın teslim ettiğini beyan etmesi üzerine, E.L. ile iletişime geçilmiş, E.L ise bahse konu biçerdöveri kendisine 03.06.2020 günü İ.D. isimli şahsın Diyarbakır iline götürmesi amacıyla aracılık yapması için getirdiğini beyan etmiştir.

Olayla ilgili olarak T.E. isimli şahıs gözaltına alınmış, bahse konu biçerdöver ise Sarayönü ilçesinde bulunan yediemin otoparkına çekilmiştir.
 


Afyon Asayiş Haberleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu