Belediyeler

Abdurrahman Öz’den Zeybek’e ziyaret! – Belediyeler

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere şehrimize gelen Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zeybek, AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz’ün desteğini daima yanlarında hissettiklerini söyledi.Afyonkarahisar’ın gelişimi adına gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getiren Başkan Zeybek, Gönül Belediyeciliği anlayışı ile hareket ettiklerini kaydederek ziyaretlerinden dolayı  Abdurrahman Öz’e teşekkür etti.

AK Parti olarak Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarından gurur duyduklarını dile getiren Aydın Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, “Afyon Belediyesi bizim AK Parti olarak çalışmalarından gurur duyduğumuz bir belediye. Bu güne kadar olduğu gibi Mehmet Başkanımız da bu bayrağı daha yukarıya taşıyacak şekilde çalışmalarına devam ediyor. Afyon’un ağabey belediyesi olarak tüm Afyon’a destek verecek şekilde çalışmalarına devam ettiğini gözlemliyor, bilgilerini alıyorum. Bu nedenle kendine de AK Parti adına teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de güzel çalışmaların da daima desteklemeye devam edeceğiz.” dedi


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu